Samsung Galaxy S10 Dedikoduları

Samsung Galaxy S10 şüphesiz kendi alanındaki en iyi akıllı telefonlarından biridir.

Rate this article:
(3 votes)

Samsung firması yeni amiral gemisi için çıkartacağı yeni akıllı telefon, şüphesiz kendi ligindeki telefonlardan en iyi akıllı telefonlardan biridir. Bunu bu şekilde birinci kılan özellikler sızdırılan bilgiler neticesinde sizler için değerlendirme yaptık. Evet işte karşınızda Samsung Galaxy S10 hakkında çıkan dedikodular;

Samsung Galaxy S10 telefonu 1440x2960 piksel ekran çözünürlüğü ile 6.2 inç Süper AMOLED ekrana sahip ve 531 PPI ekran yoğunluğu sunmaktadır. Ekrana herhangi bir çizik veya küçük darbelere karşı diğer üst düzey performans cihazlarında da kullandığı Corning Gorilla Glass 5 ile korunmaktadır ve ek olarak ise su ve toz geçirmemektedir.

Performansına gelince, cihaz Android 8.0 (Oreo) işletim sistemini, 2.7GHz M2 Mongoose ve 1.7GHz Cortex A53 gibi çift ve dört çekirdekli işlemciler ve iki işlemci de 6GB RAM ve 64 bit mimariye sahip Mali G-72 MP18 GPU ile donatılmıştır. Bu kombinasyon Samsung Exynos 9 Octa 9810 yonga seti üzerine entegre edilmiştir.

Kamerasına gelince, ön kamera 8MP olmasına rağmen arka kamera 13MP+13MP olarak donatılmıştır. 

Bağlantı Özellikleri
Samsung Galaxy S10, VoLTE, WiFi, Mobil Hotspot, Bluetooth, microUSB ve GPS ile 4G gibi standartlaşmış bağlantılara yer verileceği kesin.

Depolama ve pile geldiğimizde ise, cihazın dahili bellek kapasitesi 64GB olmak ise beraber microUSB kullanarak 400GB'a kadar genişletebilen bir belleğe sahiptir. 3.500mAh batarya ise yukarıda yazılı sızdırılan bilgileri göz önünde bulundurduğumuz zaman pilin uzun süre gitmediğini görmekteyiz.

Artık yeni çıkacak akıllı telefonların özelliklerini kestirmek çok kolay. Bu yüzden çıkan dedikodular yine bizleri şaşırtmayacaktır.

Image gallery

Related articles Tüm Haberler